tren+90 216 330 89 36
    
Kadıköy / İstanbul
·

HAKKIMIZDA

Demircioğlu Hukuk Bürosu
DEMİRCİOĞLU HUKUK BÜROSU

“Demircioğlu Hukuk Bürosu’na hoşgeldiniz. 1987 yılında kurulan büromuz, büyüyen ve hukukun farklı disiplinlerinde her geçen gün kendini geliştiren çalışma ailesi ile değerli müvekkilerine ve iş ortaklarına; güvenilir, kaliteli ve şeffaf hukuki destek sunmayı amaçlamaktadır.”

 

KURUCU AVUKAT, DEMİRCİOĞLU HUKUK BÜROSU

Hakkımızda

Demircioğlu Hukuk Bürosu, 1987 yılında Avukat Ömer Demircioğlu tarafından kurulmuş olup; günümüzün değişen ve gelişen yapısına karşılık verebilmek adına, farklı hukuk disiplinlerindeki Avukatların ve çalışma arkadaşlarının katılımı ile şimdiki halini almıştır. Demircioğlu Hukuk Bürosu, hukukun farklı alanlarındaki bilgi ve tecrübesini; değerli müvekkillerinin hizmetine; güvenilir, kaliteli ve şeffaf hukuki destek misyonuyla sunmayı amaçlamaktadır.

Günümüzde, hukuki desteğin sunulması kadar; dinamik Dünya kavramında; hukukun yeni oluşan alanlarını ve güncellenen mevzuatı farklı bakış açılarıyla yorumlayabilmek büyük bir öneme ulaşmıştır. Bu nedenle 30 yılın üzerinde bir tecrübe ve hukuka bağlılığın birleştiği Demircioğlu Hukuk Bürosu çalışma ekibi, özel hukuk ve kamu hukukunun bir çok alanında faaliyet göstermektedir.